• banner_شرکت برتر تولید کننده نرم افزار

  شرکت برتر تولید کننده نرم افزار

  شرکت برتر تولید کننده نرم افزار در سال های 93 و 96 از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت.
  سامانه تحت وب مدام که به صورت ملی در وزارت نیرو کشور درحال استفاده می باشد و اپلیکیشن اندروید قرائت کنتور و جمع آوری اطلاعات از نمونه محصولات شرکت سنجش افزار آسیا می باشند.

 • banner_کنتورهای هوشمند آب

  کنتورهای هوشمند آب

  کنتورهای هوشمند آب سری MWM دارای مکانیزم اندازه گیری الکترومغناطیسی بوده و به منظور نظارت بر برداشت آب از منابع آب و متناسب با شرایط محیطی آن ها طراحی شده اند.

 • banner_سیستم های کنترل و SCADA

  سیستم های کنترل و SCADA

 • banner_دیتالاگر سیستم مانیتورینگ هواشناسی CMS-400

  دیتالاگر سیستم مانیتورینگ هواشناسی CMS-400

  CMS-400 یک دیتالاگر است که ساختار سخت افزار و نرم افزار آن به صورت ماژولار و مبتنی بر متد RTOS طراحی شده است، که استفاده از این دیتالاگر را در سیستم های هواشناسی، هیدرولوژیکی، هیدرومتری و سیستم های اندازه گیری مؤلفه های محیطی امکان پذیر می کند. سیستم مذکور به منظور مانیتورینگ شرایط جوی مانند دما، رطوبت، فشار، سرعت، جهت وزش باد و... مطابق با استانداردهای جهانی طراحی گردیده است.

 • banner_مودم روتر مخابراتی صنعتی NR-100

  مودم روتر مخابراتی صنعتی

  مودم روتر مخابراتی صنعتی با نام تجاری NR-100 و NR-105 دستگاه هایی هستند که با استفاده از بسترهای ارتباطی LAN و دیتای موبایل (2G/3G/4G) قابلیت قرائت و تنظیم از راه دور تمامی تجهیزاتی که دارای پورت های ارتباطی RS485/RS422 و RS232 می باشند را از طریق نرم افزارهای مربوطه فراهم می سازند.

 • banner_پروب نوری بلوتوث OP-730

  پروب نوری بلوتوث

  پروپ نوری بلوتوث یک رابط دو طرفه جهت تبادل اطلاعات بر اساس استاندارد بین المللی IEC-62056-21 مد E و C و IEC-62056-31 بین کنتور و دستگاه قرائت کننده بوده و در صورت نیاز با ارسال تنظیم، از قابلیت ارتباط در مد Transparent نیز برخوردار می باشد. تبادل اطلاعات بین پروب و کنتور از طریق پورت نوری صورت می گیرد و سپس این اطلاعات از طریق امواج بی سیم بلوتوث برای دستگاه قرائت گر مجهز به ماژول بلوتوث ارسال می گردد.

 • banner_دستگاه تست و بازرسی کنتور برق بلوتوثی MT-403

  دستگاه تست و بازرسی کنتور برق بلوتوثی MT-405

  MT-405 دستگاهی پرتابل است که به منظور تست کنتور و اندازه گیری پارامترهای الکتریکی شبکه و نیز محاسبه درصد خطای کنتور تحت تست و انتقال این اطلاعات به اپلیکیشن مرتبط (اندرویدی) از طریق بستر ارتباطی بلوتوث طراحی شده است. این دستگاه متناسب با فرآیند های استاندارد تست و بازرسی لوازم اندازه گیری شرکت های توزیع نیروی برق کشور طراحی شده است و قادر به تست تمامی انواع کنتور های تکفاز و سه فاز مکانیکی و دیجیتال می باشد.

 • banner_اپلیکیشن اندروید جمع آوری اطلاعات

  اپلیکیشن اندروید جمع آوری اطلاعات

  این محصول یک اپلیکیشن تحت سیستــم عامـل اندروید برای جمع آوری اطلاعـات در محیط های صنعتی ( نیروگاه ها، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها) می باشد. واسط کاربری نوین، امکان ایجاد انواع گزارشات و نمودار ها و امکان استفاده از کلیه قابلیت های یک تبلت هوشمند، تنها بخشی از قابلیت های این سیستم می باشد. این برنامه با نصب بر روی انواع تبلت و گوشی های اندروید، جایگزین پیشرفته ای برای فرآیند ثبت پارامتر های مهم در لاگشیت می باشد.

 • banner_نرم افزار اندروید قرائت کنتور های گاز مشترکین

  نرم افزار اندروید قرائت کنتور های گاز مشترکین

  این محصول یک اپلیکیشن اندروید برای قرائت کنتور های گاز می باشد که علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات قرائتگرهای قبلی، ویژگی های ظاهری و عملکردی منحصر به فردی را به ارمغان آورده است. واسط کاربری نوین، امکان ایجاد انواع گزارشات و نمودار ها و امکان نصب بروی انواع گوشی ها و تبلت های موجود، تنها بخشی از قابلیت های این سیستم می باشد.

جدیدترین اخبار و مقالات

تازه ترین های شرکت

پاسخ سوالات خود را بیابید

سوالات متداول

سنجش افزار آسیا

شرکت سنجش افزار آسیا در سال 1378 با هدف طراحی و ساخت تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز صنایع در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی در تهران به شماره 156843 به ثبت رسیده است. این شرکت از همان ابتدا با هدف ایجاد سازمانی تحقیقاتی و تولیدی جهت تبدیل ایده های برتر به محصولات تجاری در زمینه سیستمهای مورد نیاز صنعت آب ، برق و گاز فعالیت خود را آغاز نمود و در زمانی کمتر از یکسال دستگاه تست کنتور برق را که سالها در حد یک ایده و نیاز در وزارت نیرو بود ، به محصول تجاری تبدیل نمود . این شرکت در زمینه طراحی و تولید این دستگاه دارای گواهی فعالیت صنعتی از وزارت صنایع به شماره 21488/01 و همچنین دارای پروانه ثبت اختراع از اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به شماره 26269 می باشد.