اخبار و مقالات

Loading_saa Loading_saa

شرکت Moxa از سال 2005 میلادی در زمینه تولید تجهیزات شبکه های صنعتی، کامپیوترهای صنعتی و ارائه راه حل های اتوماسیون صنعتی شروع به فعالیت نمود و به یکی از تولیدکنندگان پیشتاز تایوانی در صنایع مادر به خصوص مودم سلولار موگزا تبدیل شد. Moxa با تکیه بر محصولات با کیفیت خود توانسته است از برترین شرکت ها در بازارهای جهانی باشد.

بیشتر بدانید

معرفی دیتالاگر سیستم مانیتورینگ هواشناسی CMS-400

بیشتر بدانید

شرکت سنجش افزا رآسیا

بیشتر بدانید

کشف هلیم و آرگون این اندیشه را به وجود آورد که احتمال دارد عناصر دیگری از گروه گازهای نجیب وجود داشته باشد. ویلیام رامزی (William Ramsay) و موریس تراورس (Morris Travers) به جستجوی این عناصر پرداختند و در سال ۱۸۹۸ سه گاز جدید در باقی مانده هوای مایع کشف کردند. آن ها این سه گاز را زنون، نئون و کریپتون نامیدند. گازهای نجیب بی بو و بی رنگ و بی مزه هستند.

بیشتر بدانید

اندازه گیری جریان سیالات به عنوان یکی از مهمترین اقدامات اندازه گیری در صنایع مختلف می باشد و از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فلو یا جریان سیال پس از دما، مهمترین کمیتی است که در صنایع نیاز به اندازه گیری آن می باشد. با توجه به اهمیت موضوع و همچنین تنوع در فرآیندهای صنایع مختلف، روش های گوناگونی برای اندازه گیری جریان سیال بوجود آمده است. یکی از آن ها فلومتر الکترومغناطیسی است که در اینجا به شرح آن می پردازیم.

بیشتر بدانید

جناب آقای مهندس قیلاو
مدیرعامل محترم شرکت سنجش افزار آسیا

با نهایت تاثر و تاسف، درگذشت پدر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.


از طرف پرسنل شرکت سنجش افزار آسیا

بیشتر بدانید

اینترنت اشیا (Internet of Things) به طور کلی به تجهیزات محیط پیرامون مان که به شبکه اینترنت متصل شده و توسط اپلیکیشن های موجود در تلفن های هوشمند و تبلت قابل کنترل و مدیریت هستند اشاره دارد. اینترنت اشیا به زبان ساده، ارتباط سنسورها و دستگاه ها با شبکه ای است که از طریق آن می توانند با یکدیگر و با کاربرانشان تعامل کنند. این مفهوم می تواند به سادگی ارتباط یک گوشی هوشمند با تلویزیون باشد یا به پیچیدگی نظارت بر زیرساخت های شهری و ترافیک. از ماشین لباسشویی و یخچال گرفته تا پوشاک؛ این شبکه بسیاری از دستگاه های اطراف ما را در برمی گیرد.

بیشتر بدانید

در این ویدیو نحوه کانفیگ مودم روتر مخابراتی صنعتی شرکت سنجش افزار آسیا مدل NR-100 آموزش داده می شود

بیشتر بدانید

گزارش تهیه شده از شرکت سنجش افزار آسیا در برنامه نوآوران شبکه خبر (شبکه 6) در اسفندماه 1399 پخش گردید

بیشتر بدانید

روز گذشته یکشنبه 3 اسفندماه جناب آقای مهندس فاضلی مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری منابع آب ایران به همراه آقای دکتر سقا کارشناس بهره برداری از تاسیسات آب رسانی طی برگزاری یک جلسه از کارخانه خط تولید کنتور هوشمند آب، کارگاه تولید، دپارتمان تحقیق و توسعه نرم افزار، دپارتمان تحقیق و توسعه الکترونیک، بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت سنجش افزار آسیا بازدید نمودند.

بیشتر بدانید